Американська PVH скоротить штат на 10% у 2023 році

Нью-Йорк. 11 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американська PVH Corp., що володіє низкою відомих брендів одягу, планує звільнити майже 10% співробітників до кінця 2023 року з метою скорочення витрат.

Як повідомляється в пресрелізі компанії, цей захід дасть змогу економити понад $100 млн за рік. Заощаджені кошти фірма спрямує на розвиток цифрових технологій, ланцюжків постачань і збільшення споживчої активності.

PVH розраховує зафіксувати списання в розмірі $50 млн у зв’язку зі звільненнями, більшу частину з них буде відображено у звітності за другий квартал.

PVH, історія якої налічує понад 130 років, є однією з найбільших світових компаній із виробництва одягу. Вона постачає на ринок широкий асортимент товарів під більше ніж десятьма власними та ліцензійними марками, включно з Calvin Klein, Tommy Hilfiger і Van Heusen.

Котирування акцій PVH на попередніх торгах у вівторок знижуються на 0,4%. Капіталізація компанії з початку року зросла на 23% (до $5,25 млрд), тоді як фондовий індекс Standard & Poor’s 500 додав 15%.