Aon і Lloyd's оголосили про нову страхову співпрацю з VIG для підтримки відновлення України

Київ. 22 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Глобальний брокер із перестрахування Aon, провідний світовий страховий і перестрахувальний майданчик Lloyd’s та Vienna Insurance Group (VIG) оголосили про нове співробітництво, спрямоване на розширення можливостей (пере)страхування для підвищення економічної стійкості України та підтримки відновлення і реконструкції країни.

Як повідомляється на сайті Lloyd’s, у рамках британсько-українського партнерства у сфері приватного фінансування Lloyd’s і Aon зобов’язалися надати прискорений доступ до додаткових можливостей іноземного (пере)страхування для підтримки і міжнародних, і вітчизняних компаній, які працюють в Україні та зазнають виробничих і будівельних ризиків, за винятком воєнного покриття.

“Така спільна робота дасть змогу використати досвід і можливості страхового ринку України для зміцнення і розширення доступності внутрішнього (пере)страхування, забезпечуючи необхідний фінансовий механізм для підтримки зусиль із відновлення та реконструкції”, – наголошується в повідомленні.

Як перший крок до виконання цього зобов’язання Aon і Lloyd’s об’єднали свої зусилля з однією з найбільших страхових компаній, що працюють в Україні, – Vienna Insurance Group (VIG) для забезпечення і договірного, і факультативного (пере)страхування.

“Lloyd’s прагне підтримувати відновлення України за допомогою цієї нової співпраці з Aon і VIG. Забезпечивши страховий ринок країни необхідним капіталом для надання страхових рішень для своїх клієнтів, підкріплений фінансовою міццю міжнародної індустрії (пере)страхування, ми можемо допомогти зміцнити економічну стійкість України в міру її відновлення”, – зазначає генеральний директор Lloyd’s Джон Ніл, слова якого наведено в повідомленні.

Зі свого боку глобальний голова Reinsurance Solutions Aon Домінік Крістіан наголосив, що, “відповідно до нашої чіткої довгострокової стратегії на наших ринках, ми бачимо моральний обов’язок підтримувати українські компанії в процесі реконструкції”.

Він нагадав, що регіон Центральної та Східної Європи є “домашнім ринком” для брокера, а в Україні Aon присутній із 2004 року.

Як повідомлялося, до складу НФГ Vienna Insurance Group Ukraine, основним акціонером якої є Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe (Австрія), входять ПрАТ “СК “Княжа Вієнна Іншуранс Груп”, ПрАТ “СК “Українська страхова група” – 100%, “ПрАТ “СК “Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп” – 97,8%, ТОВ “УСГ Консалтинг” – 50,7%, ТОВ “ВІГ Сервісез Україна” – 78,7%, ТОВ “Асистанська компанія “Українська служба допомоги” – 100%.

Lloyd’s – провідний світовий страховий і перестрахувальний майданчик. Ринок Lloyd’s забезпечує лідерство і розуміння для прогнозування і розуміння ризиків, а також знання для розробки актуальних, нових та інноваційних форм страхування для клієнтів у всьому світі.

Aon – міжнародна компанія, що спеціалізується на консультаціях у сфері страхування, є великим страховим брокером. Представлена у 120 країнах, основними ринками є США і Велика Британія. Штаб-квартира розміщується в Дубліні (Ірландія, до квітня 2020 року – в Лондоні).