Avantage7 призупинила роботу 53 АЗС через скасування ліцензії на роздрібну торгівлю

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державна податкова служба скасувала ліцензію на роздрібну торгівлю, унаслідок чого 53 із понад 100 АЗС мережі Avantage7 призупинили роботу.

“53 АЗС закрито, завдяки працівникам ДПС України, які незаконно скасували ліцензію на роздрібну торгівлю. Так нас карають за низьку ціну”, – йдеться на фейсбук-сторінці.

Зі свого боку голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що дії ДПС спрямовані на забезпечення повноти сплати податків мережею в країні, охопленій війною.

“Не знаю з приводу дешевизни пального, не заправляюся в цій мережі, але всім, включно з менеджментом АЗС, пропоную замість тисячі слів вгадати цього “паливного даскаунтера” на графіку експертів ринку (сплата мережами АЗС податків з літра пального в другому кварталі – ІФ-У). До речі, сусідам по рейтингу радив би також замислитися над своєю податковою поведінкою у війну”, – написав він у своєму телеграм-каналі.

Джерело: https://www.facebook.com/7Avantage7/posts/pfbid0bUydceTjKA3XkooNhpxb6itNLzngFjhmQXmH3CELCYKtmXsV55VKP1MCxbbenEhrl

https://t.me/getmantsevdanil/5463