Автоматична мережа датчиків вимірювання радіації в Києві поповнилася двома пристроями

Київ. 30 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У столиці автоматичну мережу датчиків вимірювання радіації поповнили двома пристроями – у Голосіївському та Святошинському районах, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“Додаткові пристрої для вимірювання радіації встановили за рахунок меценатів без залучення бюджетних коштів”, – ідеться в повідомленні КМДА в телеграм-каналі в п’ятницю.

Як уточнюють у КМДА, “наразі в столиці працює сім таких датчиків, які в реальному часі передають інформацію в застосунок “Київ Цифровий” (https://kyiv.digital/start) (розділ моніторингу якості повітря)”.

Користувач може переглянути адреси встановлених датчиків, а також рівень радіації, зафіксований на кожному з них: вул. Турівська, 28 (Подільський район); вул. Щусєва, 20 (Шевченківський район); просп. Правди, 64-г (Подільський район); просп. Берестейський, 97 (Святошинський район); Харківське шосе, 7/1 (Дніпровський район); вул. Вербицького, 26 (Дарницький район); вул. Китаївська, 22 (Голосіївський район).

Джерело: https://t.me/KyivCityOfficial/7168