Частину споживачів у п'яти областях знеструмлено через негоду – Міненерго

Київ. 11 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Станом на 11 липня через негоду та спричинені нею технологічні порушення без світла залишається частина споживачів у Кіровоградській, Сумській, Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

“Загалом знеструмлено 34 населених пункти, переважна більшість із них – на Сумщині”, – повідомило Міністерство енергетики у вівторок.

Окрім того, через обстріли було знеструмлено вісім населених пунктів у Донецькій області, залишається без світла частина споживачів у Запорізькій, Херсонській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

“Уночі ворог завдав чергового удару по території України. Внаслідок падіння уламків дрона в Київській області зафіксовано пошкодження ліній електропередачі, знеструмлено 102 споживачі. Ведуться відновлювальні роботи”, – доповнили у відомстві.

У свою чергу серед позитивних новин у Міненерго повідомили про завершення ремонту мережевої інфраструктури однієї з ТЕС, що дало змогу підключити до енергосистеми блок теплової генерації потужністю 240 МВт.

“Ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної – триває. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає”, – прокоментували в міністерстві.

Триває фіксація та ліквідація наслідків повені, що виникла через підрив Каховської греблі.

“У Херсоні без світла залишаються 12,9 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання”, – повідомили в Міненерго.

Джерело: https://t.me/energyofukraine/628