Ціни на нафту коливаються між зростанням і зниженням, Brent – $73,86 за барель

Нью-Йорк. 26 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту коливаються між зростанням і зниженням на торгах у понеділок.

Вартість серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 18:25 кч становила $73,86 за барель, що на $0,01 (0,01%) вище за ціну на закриття ринку в п’ятницю.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на серпень під час торгів на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) піднялася до цього часу на $0,08 (0,12%), до $69,08 за барель.

Трейдери займають обережну позицію, оцінюючи події в Росії в минулі вихідні, зазначає Market Watch. Побоювання, пов’язані з можливими наслідками ситуації в РФ для постачань нафти на світовий ринок, сприяли підйому цін більше ніж на 1% у понеділок на нетривалий час.

“Безпосередні ризики постачань зникли, проте ринок, імовірно, почне закладати більш значну премію за ризик у нафтові котирування з урахуванням зростаючої нестабільності в Росії, – написали стратеги ING Воррен Паттерсон і Ева Менті. – Розмір премії залежатиме від того, як справлятимуться з наслідками невдалого заколоту”.

“Загальний фон для нафтового ринку включає рішуче посилення грошово-кредитної політики світовими центробанками і мляве економічне зростання в Китаї, що сприяє побоюванням щодо перспектив глобального попиту”, – зазначає головний аналітик ActivTrades Рікардо Евангеліста, слова якого наводить Market Watch.