ДБР оголосило про підозру керівниці Держгеокадастру в Чернігівській області

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Правоохоронці повідомили про підозру начальниці Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області, яка дозволила незаконну приватизацію понад 60 га землі сільськогосподарського призначення, повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

“Працівники ДБР повідомили про підозру начальниці Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області, яка дозволила незаконну приватизацію понад 60 га землі сільськогосподарського призначення. Схему було реалізовано у 2019-2020 роках, після внесення змін до земельного законодавства”, – ідеться в пресрелізі ДБР у п’ятницю.

Як повідомляється, чиновник незаконно оформив документи щодо безоплатної приватизації земельних ділянок на підставних осіб. “Причому земельні ділянки “надавалися” малозабезпеченим по декілька разів, хоча це й заборонено законодавством. Таким чином незаконно було роздано близько 60 га державних земель”, – зазначається в повідомленні.

Наразі на ці ділянки накладено арешт та ініційовано питання про їх повернення в державну власність. “Посадовиці повідомлено про підозру у службовій недбалості, що призвела до виведення з державної власності земель сільськогосподарського призначення (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років”, – інформує ДБР.

Процесуальне керівництво здійснює Чернігівська обласна прокуратура.