Держгеокадастр почав видавати витяги про земділянки в межах територіальних громад

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) почала надавати виписки із Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади, повідомила пресслужба відомства.

Як зазначається на сайті Держгеокадастру, впроваджений функціонал забезпечує можливість отримання органами державної влади та місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень відомостей з Держземкадастру про землі в межах території територіальної громади, зокрема про площу земель, найменування суміжних територіальних громад, інформацію про матеріали, на підставі яких встановлено межі територіальної громади.

Витяг надається в електронній формі безоплатно через веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/services) за умови електронної ідентифікації особи з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Відповідний функціонал розроблено ДП “Центр державного земельного кадастру”.

Розроблення цього функціоналу здійснювалося на виконання вимог закону України “Про Державний земельний кадастр” (зі змінами, внесеними законом № 1423-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” від 28 квітня 2021 року) та постанови Кабінету Міністрів №1077 “Про внесення змін до деяких актів КМУ щодо стимулювання меліорації земель” від 27 вересня 2022 року.

Джерело: https://land.gov.ua/derzhgeokadastr-zabezpechyv-vprovadzhennya-funkczionalu-shhodo-nadannya-vytyagiv-z-derzhavnogo-zemelnogo-kadastru-pro-zemli-v-mezhah-terytoriyi-terytorialnoyi-gromady/