Директора департаменту інфраструктури КМДА підозрюють у розтраті 1 млн грн бюджетних коштів, виділених на відновлення тротуарів

Київ. 23 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Директору департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА повідомлено про підозру в розтраті 1 млн грн бюджетних коштів, виділених на відновлення тротуарів та автодороги, повідомляє Київська міська прокуратура.

“За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру директору департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА в розтраті бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191 КК України)”, – інформує міськпрокуратура в телеграм-каналі в п’ятницю.

Згідно з матеріалами слідства, службові особи департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечили підконтрольному підприємству перемогу в тендері на будівництво водопроводу для підключення житлових будинків, розташованих на вулиці Зрошувальній, а також дитячо-юнацької спортивної школи “Атлет”.

“Згідно з укладеним договором, підрядник також мав виконати роботи з відновлення тротуарів та автодороги на цій же вулиці після підключення водопроводу. Підозрюваний, розуміючи, що роботи з відновлення тротуарів та автодороги не виконані в повному обсязі, підписав офіційні документи, які стали підставою для перерахування товариству (підряднику) бюджетних коштів”, – ідеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури Києва, висновок експертизи засвідчив, що вартість невиконаних робіт становить близько 1 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Нацполіції Києва.

Джерело: https://t.me/kyiv_pro_office/2065