ДМЗ і "Суха Балка" Ярославського готують працівників до можливої аварії на ЗАЕС

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ПрАТ “Дніпровський металургійний завод” (ДМЗ, раніше – “Дніпрококс”) і рудник “Суха Балка” (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), що входять до групи DCH Олександра Ярославського, закликають співробітників відповідально ставитися до можливої загрози з боку окупантів у разі аварії на Запорізькій АЕС.

Згідно з інформацією в корпоративній газеті DCH Steel, на підприємствах групи впроваджується низка превентивних заходів на випадок аварії на ЗАЕС.

Так, у цехи ДМЗ передано дозиметри, які будуть встановлені для проведення замірів радіаційного фону. Два з них передано на коксохімічне виробництво, по одному – у кожен прокатний цех, службі охорони, диспетчерам підприємства. Ще чотири апарати перебувають у резерві й будуть застосовані в разі потреби.

“Графік замірів опрацьовується, найімовірніше, вони проводитимуться раз на кілька годин, а контролюватиме процес і збиратиме інформацію диспетчер підприємства”, – констатувало видання.

Зі свого боку начальниця відділу охорони праці та промислової безпеки Вікторія Калініченко провела навчання роботі з дозиметрами.

Уточнено, що на руднику “Суха Балка” дозиметри також є у певних фахівців. Крім цього, як і на ДМЗ, кожен підрозділ розробляє алгоритм дій на випадок аварії.

ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату та виробів з них. Група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю у Evraz Дніпровського метзаводу.

Рудник “Суха Балка” – одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Видобуває залізну руду підземним способом. До складу рудника входять шахти “Ювілейна” та ім. Фрунзе. Фрунзе.

Група DCH у травні 2017 року придбала рудник у групи Evraz.