До 500 російських і білоруських спортсменів зможуть узяти участь в Азійських іграх 2023 року в Китаї – ЗМІ

Київ. 8 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російських і білоруських спортсменів допустять до участі в Азійських іграх 2023 року, які відбудуться в китайському Ханчжоу, повідомляє інтернет-портал Insidethegames.

“Сьогодні було погоджено, що до 500 спортсменів із Росії та Білорусі будуть допущені до участі в Азійських іграх, які відбудуться цьогоріч у Ханчжоу, щоб допомогти їм пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що допущені росіяни та білоруси “не матимуть права на медалі”.

“Спортсмени змагатимуться на Іграх, які відбудуться з 23 вересня до 8 жовтня в Ханчжоу, під нейтральним прапором”, – наголошується в джерелі.

28 березня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) виступив із рекомендацією допустити росіян і білорусів до міжнародних змагань, але тільки як нейтральних атлетів. Водночас вони мають відповідати критеріям: до турнірів можуть допустити лише тих, хто не підтримує вторгнення РФ в Україну. Заборонено виступати в змаганнях спортсменам, які мають прочетність до збройних сил – наприклад, до ЦСКА або “Динамо”.

Джерело: https://www.insidethegames.biz/articles/1138715/russia-belarus-asian-games-hangzhou-2022