Долар дешевшає до євро, фунта та єни

Київ. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Курс долара помірно знижується до євро, фунта та єни на торгах у вівторок.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести основних світових валют, втрачає під час торгів 0,15%.

Незважаючи на зниження, індекс перебуває поблизу максимальної позначки за два місяці. Долар отримує підтримку завдяки зростанню прибутковості американських держоблігацій та очікуванням, що Федеральна резервна система утримуватиме ставки на високому рівні протягом тривалого часу, пише Trading Economics.

Як показав оприлюднений минулого тижня протокол липневого засідання Федрезерву, керівництво регулятора, як і раніше, бачить підвищувальні ризики для інфляції і не виключає ймовірності подальшого посилення грошово-кредитної політики.

Тепер інвестори чекають виступу голови ФРС Джерома Павелла на щорічному економічному симпозіумі в Джексон-Хоулі, який відбудеться 24-26 серпня. У заході також візьмуть участь голови інших світових центробанків, міністри фінансів, наукові діячі та учасники фінансового ринку.

Пара євро/долар за даними на 9:23 кч у вівторок торгується на рівні $1,0919 порівняно з $1,0896 на закриття попередньої сесії, євро додає близько 0,2%.

Курс фунта до долара зміцнюється на 0,3%, до $1,2791 проти $1,2756 у понеділок.

Вартість долара в парі з єною знижується на 0,2% і перебуває на позначці 145,92 єни проти 146,2 єни за підсумками минулої сесії.

Курс долара щодо юаня перебуває на позначці 7,2380 юаня проти 7,2428 юаня за підсумками торгів напередодні.