Долар США помірно дешевшає до євро і фунта, слабко зростає до єни

Нью-Йорк. 27 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Долар США загалом стабілізувався у вівторок: американська валюта помірно знижується до євро і фунта стерлінгів, але слабко зростає до японської єни.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), втрачає 0,06%, ширший WSJ Dollar Index – 0,14%.

Пара євро/долар за даними на 9:04 кч у вівторок торгується на рівні $1,0921 порівняно з $1,0909 на закриття попередньої сесії, євро додає близько 0,1%.

Курс фунта до долара зміцнився також на 0,1%, до $1,2729 із $1,2714 напередодні.

Учасники валютного ринку продовжують оцінювати можливу траєкторію грошово-кредитної політики в США у світлі заяв представників Федеральної резервної системи (ФРС) минулого тижня.

Так, голова Федрезерву Джером Павелл відзначив імовірність нових підйомів ключової відсоткової ставки, а керівник Федерального резервного банку Сан-Франциско Мері Дейлі припустила, що ставку буде підвищено двічі до кінця року.

Тим часом тиск на долар у парі з євро і фунтом чинить агресивна монетарна політика Європейського центрального банку і Банку Англії, пише Trading Economics.

Вартість долара в парі з єною підвищилася під час торгів на 0,1%, до 143,65 єни проти 143,50 єни напередодні.

Міністр фінансів Японії Судзукі Сунічі назвав різке ослаблення єни, що спостерігалося останніми тижнями, “одностороннім і стрімким”, і зазначив, що уряд “вживе потрібних заходів” у разі надмірних коливань.