Дилерська мережа Citroёn в Україні поповнилася першим в Одеській області центром

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дилерська мережа автомобільного бренда Citroёn поповнилася новим автоцентром Citroёn “Автоград Одеса”, який став першим центром в Одеській області, повідомила пресслужба представництва Stellantis в Україні (автобренди Peugeot, Citroёn, Opel, DS Automobiles і Jeep).

Згідно з пресрелізом представництва у вівторок, концептуальний (такий, що повністю відповідає концепції автобренда – ІФ-У) центр відкрито у вересні у складі автомістечка “Автоград Одеса”, він пропонує повний спектр послуг: продаж автомобілів, сервісне обслуговування та ремонтні роботи, відділ Trade-In, кредитування і страхування.

Експозиція центру може налічувати до шести автомобілів бренда: легкові седани або кросовери, комерційні фургони, сімейні вени тощо. Сервісна зона має 16 підйомників, а також шість постів для роботи автоелектриків, що дає змогу обслуговувати близько 60 автомобілів на день.

До складу автомістечка, де розташований дилер Citroеn, також входить малярно-рихтувальний комплекс із двома малярними камерами та кількома постами для кузовних робіт і відновлення геометрії кузова. Загалом сервісна зона має площу близько 800 кв. м і може обслуговувати до 16 тис. автомобілів на рік.

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в пресслужбі Stellantis в Україні, наразі з урахуванням нового центру дилерська мережа Citroёn в Україні налічує 22 дилерських центри. Бренд також має 10 сервісних партнерів.

ТОВ “Автоград Одеса” – офіційний дилер Mitsubishi, Citroen, Chery, Peugeot та KIA.

За даними YouControl, кінцевим бенефіціаром компанії є місцевий бізнесмен Олександр Кауфман.

Автомістечко входить до складу групи компаній “Автогруп”, лідера у сфері продажу та обслуговування автомобілів в Одесі та Одеській області. За інформацією на сайті компанії, кожен третій автомобіль у місті придбано в “Автогруп”.

Підприємства групи, окрім перерахованих вище, представляють автомарки Renault, Hyundai, Skoda, Ford, Nissan, MG.