Директора столичної ДЮСШ підозрюють у розтраті 4 млн грн на ремонті футбольного поля

Київ. 29 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прокуратура повідомила про підозру директору дитячо-юнацької спортивної школи Дарницького району Києва у службовій недбалості під час ремонту футбольного поля, унаслідок чого місцевому бюджету було завдано збитків на суму понад 4 млн грн.

“За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури міста Києва директору дитячо-юнацької спортивної школи, підпорядкованої Департаменту молоді та спорту КМДА, повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам, що охороняються законом (ч. 2 ст. 367 КК України)”, – ідеться в повідомленні Київської міської прокуратури в телеграм-каналі в четвер.

За інформацією прокуратури, керівництво ДЮСШ підписало договір про капітальний ремонт футбольного поля в Дарницькому районі Києва, надалі підписано акти приймання виконаних робіт на суму понад 8 млн грн.

“Зазначені роботи були повністю оплачені зі столичного бюджету. Однак, як з’ясувалося, половина необхідних ремонтних робіт не були виконані взагалі, чим місцевому бюджету завдано збитку на суму понад 4 млн грн”, – наголошують у прокуратурі столиці.

Джерело: https://t.me/kyiv_pro_office/2090