Генпрокурор Костін обговорив поглиблення співпраці з новопризначеним головою КМЄС

Київ. 22 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральний прокурор Андрій Костін зустрівся в Україні з новопризначеним головою Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Рольфом Холмбо, повідомив Офіс генерального прокурора.

“Генеральний прокурор Андрій Костін зустрівся з новопризначеним головою Консультативної місії Європейського Союзу в Україні паном Рольфом Холмбо. Андрій Костін подякував за підтримку та висловив сподівання на продовження та поглиблення ефективної співпраці з КМЄС”, – ідеться в повідомленні Офісу генпрокурора в телеграм-каналі в четвер.

“Ми вдячні КМЄС за підтримку, яку вона надає, зокрема в рамках Консультативної групи з розслідування воєнних злочинів. Серед напрямів підтримки: організація тренінгів для прокурорів, консультування з правових питань, технічна й експертна підтримка в реалізації наших пріоритетних завдань – розслідуванні міжнародних злочинів, скоєних під час російської агресії”, – цитує Костіна пресслужба Офісу генерального прокурора.

Як зазначається, Костін запевнив, що “Офіс генпрокурора рішуче налаштований продовжувати реформи, викорінювати корупцію та зловживання бюджетними коштами”.

КМЄС – це цивільна місія Спільної політики безпеки і оборони (СПБО) Європейського Союзу. Метою діяльності місії є сприяння реформуванню сектору цивільної безпеки України. КМЄС співпрацює з різними правоохоронними органами України та органами системи верховенства права й офіційно розпочала роботу 1 грудня 2014 року після отримання відповідного запрошення від уряду України.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/13713