Грета Тунберг не вважає достатньою реакцію світу на вибух Каховської ГЕС

Київ. 29 червня .ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Шведська екоактивістка Грета Тунберг не вважає реакцію світу на вибух дамби на Каховській ГЕС достатньою.

“Я не думаю, що реакція світу на цей екоцид була достатньою. Я взагалі не думаю, що будь-яка реакція достатня. Бо просто не вистачає слів, щоб описати ці жорстокості”, – сказала вона на брифінгу в четвер у Києві.

Тунберг бере участь у першому засіданні Міжнародної групи з екологічних наслідків війни в Києві.

“Я думаю, що дуже складно, як потрібно відреагувати на речі, що відбуваються, особливо в очах людей, які першими від цього страждають. Я думаю, що потрібно більше чути тих, хто страждає, постраждалих, щоб вони були першими, хто доносить інформацію про те, що відбувається безпосередньо на місці”, – зазначила вона.

“Так що, коротко, – я не думаю, що реакція достатня. Ми повинні голосніше говорити про це, повинні розширювати обізнаність про те, що відбувається. І ми також повинні пам’ятати, що цей випадок, на жаль, не унікальний. Це лише одна частина війни, військових дій, що тривають. Це лише один приклад повномасштабної агресії, яка відбувається в Україні і тих злочинів, які Росія здійснює в Україні”, – сказала також вона.