Група Meest має намір заснувати власну авіатранспортну компанію

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Поштово-логістична група Meest через рік після завершення війни має намір заснувати власну авіатранспортну компанію, повідомив акціонер “Meest China” В’ячеслав Лисенко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Міжнародна авіаційна логістична група – це дуже серйозно. До цього потрібно готуватися вже зараз і саме цим ми зараз і займаємося – вивчаємо, прораховуємо, моделюємо. Я можу сказати так – ми точно підійдемо до питання придбання транспортних літаків через рік після війни”, – сказав він, додавши, що компанія уважно вивчає придбання трансконтинентальних літаків, які здатні здійснювати перельоти на відстань до 10 тис. км.

Група дійшла до необхідності створення власної авіатранспортної компанії ще три роки тому, проте питання було поставлено на паузу через повномасштабне вторгнення.

“Ми маємо таку мрію і вже третій рік вивчаємо для себе це питання. Але зараз воно точно не на порядку денному через повномасштабне вторгнення і закрите небо над Україною. Користуватися європейськими аеропортами ми не будемо, оскільки в такому разі ми втрачаємо всі конкурентні переваги. Європейські компанії мають сотні, тисячі літаків і, звичайно ж, мають кращі умови та ставки”, – сказав Лисенко.

Повний текст інтерв’ю з В’ячеславом Лисенком читайте незабаром на головній сторінці сайту агентства “Інтерфакс-Україна” www.interfax.com.ua.