ГУР: Москва готується до облоги – введено режим контртерористичної операції

Київ. 24 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ГУР Міноборони України інформує, що “після демаршу Пригожина і початку руху ЧВК “Вагнер” у бік столиці країни-окупанта, у низці регіонів Росії оголошено режим контртерористичної операції (КТО)”.

У зв’язку з цим силовики отримали дозвіл на: прослуховування будь-яких розмов і перевірку листування; проведення затримань і обшуків без додаткових узгоджень; силовий доступ до приватних та службових приміщень; використання автомобільного транспорту громадян і організацій; вимкнення всіх видів зв’язку; “видалення фізичних осіб із ділянок місцевості та об’єктів”, повідомляє ГУР у телеграм-каналі у суботу.

“Наразі Москву практично ізольовано силами поліцейських і військових підрозділів. На кожному перехресті та на виїзді з міста перебувають посилені патрулі. Містом рухається велика кількість автобусів без номерів і розпізнавальних знаків з озброєними людьми всередині. Зупинено рух міжрегіонального пасажирського транспорту. Призупинено вантажні та поштові перевезення. … Практично зупинено рух цивільного і службового транспорту федеральною автомобільною трасою М4 “дон” (Москва – Воронеж – Ростов-на-Дону – Краснодар – Новоросійськ). Усі смуги звільнені для руху військової та вантажної техніки. На всіх з’їздах із траси виставлено озброєні блокпости”, – йдеться в повідомленні.

“До Москви стягують усю військову техніку, яка досі залишалася в резерві та прикордонних регіонах”, – зазначає ГУР Міоборони України.

Джерело: https://t.me/dsns_telegram/18038