IFC реалізує в Україні проєкти оновлення муніципального транспорту та впровадження платних доріг

Київ. 22 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку оголосила про партнерство з Emso Asset Management і його інвестиційним фондом “Хеліантус” (Helianthus Investment DAC) для збільшення доступу до фінансування операторів міського громадського транспорту та реалізації програм оновлення рухомого складу.

“У рамках цієї роботи IFC шукає нові бізнес-моделі, щоб упровадити “зелені”, інклюзивні транспортні парки в містах України”, – повідомляють у пресрелізі IFC у четвер.

IFC і Мінвідновлення домовилися продовжити співпрацю для збільшення приватного фінансування реконструкції, зокрема розроблення системи платних доріг.

У транспортному секторі IFC також має намір підтримувати Українське Дунайське пароплавство в питаннях модернізації та збільшення морського флоту, наголошується в релізі.

Зазначено, що консультаційні проєкти IFC в інфраструктурній сфері реалізовано в партнерстві з Федеральним міністерством фінансів Австрії.

Emso Asset Management з офісами в Лондоні, Гринвічі та Маямі спеціалізується на управлінні активами на ринках, що розвиваються.