Кабмін погодив виплату компенсацій за втрачений урожай за 340 заявками жителів Херсонщини та Миколаївщини

Київ. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів погодив виплати на суму 2,7 млн грн за поданими жителями Херсонської та Миколаївської областей 340 заявками на компенсацію за втрачений урожай, повідомив на засіданні уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у вівторок.

“Триває обробка заявок жителів Херсонщини та Миколаївщини на компенсацію за втрачений урожай. Наразі їх подано понад 340, погоджено виплат на 2,7 млн грн”, – зазначив він.

Крім того, за його словами, майже 565 млн грн спрямовано на компенсацію по 5 тис. грн кожному постраждалому від підриву російськими окупантами греблі Каховської ГЕС. Відповідні заявки подали 17,5 тис. осіб, уже виплачено 54,6 млн грн компенсацій.

“Ще 1,3 млрд грн уряд виділив на відбудову пошкодженого та зруйнованого житла в зоні наслідків російського теракту”, – додав прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів затвердив порядок виплат одноразової грошової допомоги українцям, які втратили врожай унаслідок підриву росіянами греблі Каховської ГЕС.

Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/5899