Кабмін затвердив порядок підвищення кваліфікації для роботи на деокупованих територіях

(розширена, додано текст після 4-го абз.)

Київ. 25 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет міністрів України визначив механізм реалізації експериментального проєкту з підвищення кваліфікації осіб, які виявили бажання працювати на деокупованих територіях.

“Йдеться насамперед про керівних працівників і фахівців державного управління”, – йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що таке навчання здійснюватиме Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

“Саме цей заклад вищої освіти є провідним у підготовці фахівців за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, – підсумували у відомстві.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, порядком реалізації експериментального проєкту з підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів державного управління та інших осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях України, передбачено, що реалізація проєкту здійснюється протягом воєнного стану та 12 місяців із дня його припинення або скасування, але не більш як два роки.

Зазначається, що спочатку експеримент діятиме щодо керівних працівників та фахівців державного управління, а щодо інших осіб – з 1 січня 2024 року.

Джерело: https://t.me/tmelnychuk/2564