Кабмін затвердив план заходів до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність країни

Київ. 12 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів затвердив план заходів щодо проведення у 2023 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згідно з розпорядженням уряду №617 від 11 липня, до Дня пам’яті загиблих захисників України, 29 серпня, доручено провести в Києві та інших населених пунктах заходи з увічнення пам’яті захисників України.

Зокрема, у серпні-вересні передбачено проведення: національно-патріотичних заходів у закладах освіти, пунктах постійної дислокації військових частин, вищих військових навчальних закладах, установах та організаціях із залученням їхнього особового складу та штатних працівників, ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО та ООС.

Так, 26 серпня пройде щорічний забіг у пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.

Безпосередньо 29 серпня проведуть всеукраїнську акцію пам’яті “Соняшник”, виставки знищеної військової техніки та озброєння збройних формувань РФ на території України, урочисте покладання квітів на Михайлівській площі біля Стіни Пам’яті в Києві та інших населених пунктах.

Також 29 серпня діятиме обмеження трансляції розважальних програм, відбудеться переривання о 9:00 трансляції радіо- і телепередач на знак вшанування пам’яті захисників України, загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також під час телетрансляції на екрані буде розміщене відповідне стилізоване зображення знака пам’яті “Соняшник”.

Також 29 серпня діятиме обмеження на проведення розважально-концертних заходів.