"Каметсталь" ремонтує насосну станцію для стабільного функціонування зворотного циклу води

Київ. 29 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Завод “Каметсталь” гірничо-металургійної групи “Метінвест”, створений на потужностях Дніпровського металургійного комбінату (ДМК, Кам’янське Дніпропетровської обл.), здійснює капітальний ремонт насосної станції №8А з метою відновлення важливих енергокомунікацій для забезпечення стабільного виробництва.

Згідно з пресрелізом, насосна станція №8А була побудована в 1966 році. Ця ділянка цеху водопостачання забезпечує безперебійне перекачування води зворотного циклу – промислових і частково зливових стоків – від усіх цехів комбінату в ставок-освітлювач.

Водночас уточнюється, що масштабний капітальний ремонт спрямований на відновлення і посилення самої будівлі НС-8А та ремонт комунікаційних мереж.

Спеціалісти-підрядники ремонтують м’яку покрівлю над виробничими площами, де встановлені насосні агрегати, кожен з яких здатен щогодини перекачувати понад 10 тис. кубометрів води. Також міняють стельові перекриття над сітковою частиною станції, частково посилюють конструкції будівлі.

Водночас на нові частково міняють нагнітальні трубопроводи від усіх насосів у місцях перетину стіни будівлі.

За результатами цього капремонту на підприємстві очікують підвищення надійності та подовження терміну безперебійної експлуатації насосного обладнання станції №8А. Також буде поліпшено умови праці співробітників, які працюють у цій будівлі.

“Каметсталь” створено на базі ПрАТ “Дніпровський коксохімічний завод” (ДКХЗ) і ЦМК ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат” (ДМК).

Згідно зі звітом материнської компанії групи “Метінвест” за 2020 рік, Metinvest B.V. (Нідерланди) належало 100% акцій ДКХЗ.

Джерело: https://www.facebook.com/kametstal