Контрнаступ ЗСУ буде тривалим і "дуже кривавим" – Міллі

Київ. 1 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Контрнаступ Збройних сил України просувається неухильно, проте буде тривалим і “дуже кривавим”, заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, передає The Guardian.

“Генерал армії Марк Міллі повідомив Національному пресклубу у Вашингтоні, що контрнаступ “неухильно просувався вперед, свідомо прокладаючи собі шлях через дуже складні мінні поля… 500 метрів на день, 1000 метрів на день, 2000 метрів на день і так далі”, – пише видання в суботу.

Міллі сказав, що його не здивувало, що прогрес був повільнішим, ніж передбачали. “Війна на папері і реальна війна – це різні речі. На справжній війні гинуть реальні люди. Справжні люди стоять на передовій і справжні люди сидять у цих машинах. Справжні тіла розриваються на шматки від вибухівки”, – сказав Міллі, якого цитує видання.

“Я казав, що це займе шість, вісім, 10 тижнів, це буде дуже важко. Це буде дуже довго і дуже, дуже криваво. І ніхто не повинен мати жодних ілюзій з цього приводу”, – додав Міллі.

Джерело: https://www.theguardian.com/world/live/2023/jul/01/russia-ukraine-war-live-top-us-general-predicts-very-long-counteroffensive-cia-chief-reportedly-visits-kyiv-for-talks?page=with:block-649fb2808f08d551cf54b7ff#block-649fb2808f08d551cf54b7ff