Київ закликав Кабмін компенсувати різницю в тарифах підприємствам тепло- і водопостачання

Київ. 14 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київська міська рада закликала Кабінет Міністрів України компенсувати різницю в тарифах підприємствам тепло-, водопостачання та водовідведення і направила відповідне звернення, повідомила пресслужба міськради.

Згідно з повідомленням, невиконання державою зобов’язань щодо компенсації різниці в тарифах відповідно до меморандуму про врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному сезоні 2021-22 років ставить під загрозу підготовку до нового опалювального сезону.

“Київська міська рада звертається до Кабінету Міністрів України із закликом вжити невідкладних заходів для належного соціального захисту населення”, – зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

Він наголосив, що міськрада готова до співпраці з парламентаріями щодо розроблення відповідних нормативно-правових актів, які допоможуть урегулювати питання компенсації.

Джерело: https://kmr.gov.ua/uk/content/kyyivska-miska-rada-zvernulas-do-kabinetu-ministriv-ukrayiny-shchodo-kompensaciyi-riznyci-v