Київський метрополітен отримав ще шість вагонів від Варшави

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київський метрополітен отримав чергові шість вагонів у рамках технічної допомоги польських колег, повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на КП “Київський метрополітен”.

“Днями ще шість варшавських вагонів прибули до Києва в рамках технічної допомоги від польських колег. Загалом столичне метро отримало 18 вагонів, постачання ще 42 заплановано до кінця поточного року”, – йдеться в повідомленні КМДА на сайті в п’ятницю.

“Наразі фахівці підприємства поетапно здійснюють огляд та перевірку отриманих вагонів, зокрема механічної частини. Незважаючи на те, що вагони серії № 81-717 також експлуатують на лініях київського метрополітену, є низка відмінностей, які необхідно врахувати під час огляду та перевірки всього обладнання”, – зазначив начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський, якого цитує пресслужба КМДА.

Як наголошується в повідомленні, інвентарний парк вагонів КП “Київський метрополітен” становить 821 вагон різних моделей і років випуску, з яких 656 вагонів радянського виробництва. Рухомий склад потребує обов’язкових регламентних робіт. Так, кожні 480 тисяч км (раз на 4 роки) вагони проходять заводський (від поточного до капітального) ремонт. У рамках ремонтних робіт проводять профілактику та ревізію обладнання системи управління, гальмівної системи, двигунів і здійснюють інші заходи для безперебійної роботи рухомого складу та необхідного рівня безпеки руху.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/kivskiy_metropoliten_otrimav_sche_shist_vagoniv_iz_polschi/?utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm_campaign=Ki%D1%97vs_kij_metropol%D1%96ten_otrimav_she_sh%D1%96st__vagon%D1%96v_%D1%96z_Pol_sh%D1%96&utm_content=1801994765