Lloyd's призначив Ребекку Клемент новим директором із корпоративних питань

Київ. 12 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Lloyd’s, провідний світовий ринок рішень для комерційних, корпоративних і спеціалізованих ризиків, у середу оголосив про призначення Ребекки Клемент на нову посаду директора з корпоративних питань, повідомляється на сайті Lloyd’s.

Як зазначається, Ребекка Клемент звітуватиме перед генеральним директором Lloyd Джоном Нілом, об’єднає можливості та ресурси Lloyd у сфері державної політики та справ, взаємодії із зовнішніми зацікавленими сторонами, корпоративних комунікацій та засобів масової інформації, а також ідейного лідерства зі створенням нової функції корпоративних відносин.

Ребекка Клемент має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері корпоративних відносин у сфері державної політики, репутації бренда, засобів масової інформації та комунікацій. Зокрема на низці керівних посад у державному та приватному секторах, у кабінеті прем’єр-міністра Нової Зеландії, а зовсім нещодавно – створенні та керівництві структурою та ініціативами сталого розвитку Lloyd.

Вона є членкинею Комітету Ради з ESG компанії Lloyd і продовжуватиме визначати пріоритети та спрямованість міжсекторальних ініціатив, включно з Цільовою групою зі страхування Ініціативи зі стійких ринків.