Литовські військові та франко-німецька бригада представлять оборонні та наступальні дії на навчаннях у Литві

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На спільних навчаннях Blauen Express (“Блакитний експрес”) на полігоні у Гайжюнаї Йонавського району збройні сили Литви та франко-німецька бригада в понеділок проведуть “День гостей і ЗМІ”, повідомило агентство BNS із посиланням на заяву литовського Міноборони.

Литовські військові та франко-німецька бригада представлять публіці оборонні й наступальні операції та проведуть бойові стрільби.

За перебігом навчань спостерігатимуть голова військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, командувач об’єднаного командування об’єднаних сил НАТО в Брюнсюмі генерал Гульєльмо Луїджі Мільєтта, командувач збройних сил Литви генерал-лейтенант Вальдемарас Рупшіс та інші представники міністерства оборони.

У навчаннях беруть участь близько 400 військовослужбовців франко-німецької бригади та піхотного батальйону ЗС Литви, а також 100 одиниць військової техніки, зокрема бойові броньовані машини Boxer, розвідувальні машини Fennek, бронетранспортери Griffon збройних сил Франції, важкі бронетранспортери AMX-10RC і легкі броньовані розвідувальні машини VBL.