Мешканець Одещини отримав підозру за поширення символіки тоталітарних режимів – поліція

Київ. 28 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Правоохоронці повідомили про підозру в поширенні символіки комуністичного і нацистського тоталітарних режимів 60-річному жителю Білгорода-Дністровського Одеської області, повідомляє Головне управління Національної поліції в області.

“Правоохоронці встановили, що 60-річний громадянин на власній сторінці в російській соціальній мережі “ВКонтакте”, заблокованій в Україні, з метою доведення до широкого кола осіб комуністичної ідеології, у своїх дописах поширював публікації із зображенням символіки комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, що підтверджено висновками судової мистецтвознавчої експертизи”, – ідеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті поліції в середу.

Це правопорушення передбачено частиною 1 статті 436-1 Кримінального кодексу України, фігуранту загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років із конфіскацією майна або без такої.

Викрили підозрюваного співробітники Служби безпеки України спільно з Управлінням протидії кіберзлочинам в Одеській області ДКП НПУ та слідчими Білгород-Дністровського районного відділу поліції. Триває слідство.

Джерело: https://od.npu.gov.ua/news/politseiski-povidomyly-pro-pidozru-60-richnomu-zhyteliu-bilhoroda-dnistrovskoho-u-poshyrenni-symvoliky-komunistychnoho-ta-natsystskoho-totalitarnykh-rezhymiv