На Донеччині за добу загинув один мирний житель – голова ОВА

Київ. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти за минулу добу вбили одного жителя Донецької області, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Крім того, внаслідок обстрілів пошкоджено житлові будинки, господарські будівлі, лінії електропередач та освітні заклади, зазначають у повідомленні в телеграм-каналі.

Так, на волноваському напрямку у Вугледарській громаді пошкоджено будинок і господарські будівлі у Новоукраїнці, під вогнем Богоявленка і Вугледар. У Великоновосілківській громаді пошкоджено три будинки у Шахтарському.

На донецькому напрямку Авдіївка зазнала двох танкових обстрілів, обійшлося без жертв. У Курахівській громаді обстріляні Гірник і Гостре. У Мар’їнській громаді під обстрілами Красногорівка і Максимільянівка.

На горлівському напрямку в Торецькій громаді пошкоджено чотири будинки в Торецьку та лінії електропередач у Щербинівці. У Часовоярській громаді пошкоджено дві багатоповерхівки і промислову будівлю. У Никифорівці Соледарської громади пошкоджено будинок і гімназію.

На лисичанському напрямку в Званівській громаді зруйновано чотири будинки, пошкоджено будинок і школу. У Сіверську пошкоджено два будинки. Лиманська громада зазнала семи обстрілів.

Джерело: https://t.me/pavlokyrylenko_donoda/9240