На Генасамблеї ООН може відбутися зустріч на "високому рівні" щодо миру в Україні – Боррель

Київ. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що “триває робота” над зустріччю “високого рівня” стосовно питання миру в Україні, повідомило видання Europa Рress у понеділок, 21 серпня.

За словами глави дипломатії ЄС, зустріч “високого рівня” щодо миру в Україні, “можливо”, відбудеться під час тижня високого рівня Генеральної Асамблеї ООН наприкінці вересня.

Europa Рress пише, що це засідання “стане продовженням зустрічі в місті Джидда в Саудівській Аравії на початку серпня за участю понад 40 країн, яка, за словами Борреля, стала “ще одним кроком України, щоб змусити міжнародне співтовариство чинити тиск на Росію з метою припинення війни”.

“Тільки Росія може її зупинити, Росія її почала і Росія повинна її закінчити”, – заявив Боррель на пресконференції в іспанському місті Сантандер.

При цьому він запевнив, що Євросоюз “продовжуватиме підтримувати Україну”.

Джерело: https://www.europapress.es/nacional/noticia-borrell-avanza-encuentro-alto-nivel-paz-ucrania-probablemente-finales-septiembre-20230821112010.html