На Харківщині організована група на чолі з правоохоронцем вкрала міндобрив на суму понад 500 тис. грн – прокуратура

Харків. 23 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне бюро розслідувань (ДБР) за процесуального керівництва Харківської облпрокуратури припинило діяльність групи, яка організувала розкрадання мінеральних добрив на агропідприємстві.

“Повідомлено про підозру вже колишньому правоохоронцю та двом його спільникам за фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, організованою групою (ч.ч. 4, 5 ст. 185, ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 185 КК України)”, – повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними слідства, 30-річний співробітник одного з відділень поліції Богодухівського районного відділу поліції на початку цього року розробив схему незаконного “заробітку” коштом місцевого агропідприємства та залучив до неї двох своїх знайомих, один з яких був співробітником цієї фірми та мав доступ до її складських приміщень.

З березня до червня члени групи проникали на територію агропідприємства і викрадали мішки з мінеральними добривами та інші товарно-матеріальні цінності, а потім перепродували вкрадене.

Наразі встановлено чотири епізоди крадіжок, скоєних групою. Сума збитків становить понад 500 тис. грн.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.