На Львівщині відключали лінію електропередач 330 кВ і знеструмлювали 277 тис. споживачів – Міненерго

Київ. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Станом на вівторок у Львівській області вимикали лінію електропередачі 330 кВ НЕК “Укренерго”, через що короткостроково в регіоні знеструмлювали 277 тисяч споживачів, а також частково розвантажували дві великі та п’ять малих СЕС.

“Під час огляду лінії з’ясувалося, що причиною відключення стало зрізане сторонніми особами дерево”, – повідомило Міністерство енергетики України в телеграмі.

Через технологічне порушення також відключали лінію 330 кВ у Дніпропетровській області, за годину після огляду та поточного ремонту лінію було підключено.

“У Миколаївській області через лісову пожежу було відключено лінії електропередачі 150 кВ та 10 кВ, що призвело до тимчасового знеструмлення близько 700 побутових та 20 юридичних споживачів у чотирьох населених пунктах”, – зазначили в міністерстві.

Крім того, внаслідок грозового шторму було знеструмлено 70 населених пунктів у Донецькій області, без світла опинилися понад 30 тисяч абонентів. Наразі залишаються знеструмленими 24 населені пункти, ремонтні роботи тривають.

За даними Міненерго, комерційний імпорт електроенергії за минулу добу становив 3 407 МВт-год, експорт відсутній.

Джерело: https://t.me/energyofukraine/729