Нацполіція хоче закупити 50 спецавто на базі вантажопасажирських фургонів за 136,3 млн грн

Київ. 21 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національна поліція України до 15 грудня 2023 року хоче закупити 50 од. спеціальних автомобілів на базі вантажопасажирських фургонів на очікувану суму 136,335 млн грн.

Згідно з інформацією в Prozorro, відповідний тендер (з особливостями) оголошено 18 серпня. Пропозиції приймаються до 28 серпня, аукціон заплановано на 29 серпня.

Згідно з техумовами тендеру, автомобілі з дизельним двигуном об’ємом 1,8-2 л євростандарту не нижче за Євро-5 і механічною КПП, завдовжки не менше ніж 4,2 м, зокрема, мають бути випущені не раніше 2023 року, мати щонайменше дев’ять сидінь (одне водійське, одне двомісне пасажирське праворуч від водія, шість – у відсіку для особового складу).

У задній частині пасажирського відсіку на ширину кузова має бути обладнано камеру для затриманих із двома жорсткими сидіннями зі спинками по стінках кузова, в якій встановлюється захищена відеокамера.

Зовні автомобіль має бути обладнаний шістьма відеокамерами з можливістю перегляду на ноутбуці та збереженням на накопичувачі.

Гарантійний термін – не менше двох років або 100 тис. км пробігу.

Умовами тендеру передбачено оплату за фактом постачання товару протягом поточного бюджетного періоду або передоплату в розмірі до 80% вартості, і 20% (або більшу, залежно від розміру передоплати) залишкову оплату.