Нафта знову дорожчає, Brent близько $74,6 за барель

Київ. 27 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту піднімаються вранці у вівторок після помірного зростання за підсумками попередньої сесії.

Вартість серпневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:06 кч становить $74,57 за барель, що на $0,39 (0,53%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. У понеділок ці контракти подорожчали на $0,33 (0,5%), до $74,18 за барель.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) підвищилася на цей час на $0,45 (0,65%), до $69,82 за барель. Напередодні ці контракти зросли в ціні на $0,21 (0,3%), до $69,37 за барель.

Трейдери продовжують оцінювати наслідки подій у Росії в минулі вихідні, зазначає Market Watch. Зокрема, ринок побоюється, що дестабілізація внутрішньополітичної ситуації може призвести до скорочення експортних постачань нафти з країни, написав аналітик CFRA Research Стюарт Глікман.

Крім цього, учасники ринку стежать за макроекономічними статданими з Китаю, де економіка зростає слабкіше, ніж очікувалося, що, зі свого боку, негативно впливає на ціни на енергоносії, сказав старший стратег SIA Wealth Management Колін Чешинські.

Багато в чому через китайський фактор, а також через сувору грошово-кредитну політику Федрезерву WTI може завершити зниженням другий квартал поспіль, чого не траплялося з 2019 року.