Одеська ОВА запрошує бізнес підписати Меморандум про детінізацію експорту української с/г продукції

(відкоригована, уточнено інформацію щодо голови Одеської ОВА)

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер закликав бізнес і всіх зацікавлених осіб долучитися до підписання Меморандуму з Одеською ОВА про зміцнення співробітництва в аграрному, транспортному та продовольчому секторах для детінізації експорту української сільгосппродукції та гарантування продовольчої безпеки.

“Український бюджет може втрачати в офшорах мільярди доларів. Подолання тіньових механізмів, детінізація та деофшоризація економіки – завдання не з легких, але необхідне для кожного громадянина і країни в цілому. Не допустити його можна, але за партнерства та об’єднавши зусилля влади й легального бізнесу у форматі win-win”, – написав він у середу в телеграм-каналі.

Кіпер уточнив, що до підписання меморандуму вже приєдналися Українська зернова асоціація (УЗА), ТОВ “Дельта Вілмар Україна” і ТОВ СП “Нібулон”.

За його словами, мета меморандуму – забезпечення прозорості ланцюгів поставок від виробника до споживача, зокрема, підтвердження походження та якості української агропродукції, що постачається на світові ринки.

Учасники меморандуму будуть стратегічними партнерами Одеської ОВА в розбудові нової експортної інфраструктури, рівних умов для ведення бізнесу та отримуватимуть консультації щодо ведення спільних дій з цих питань, зазначив голова Одеської ОВА.

Джерело: https://t.me/odeskaODA/2004