Окупанти обстріляли п'ять громад на Сумщині, одна людина дістала поранення, є руйнування – ОВА

Київ. 26 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Протягом дня росіяни обстріляли п’ять громад на Сумщині, одна людина отримала поранення, є руйнування в домогосподарствах, повідомляє обласна військова адміністрація станом на 21.00 неділі.

“Протягом дня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 76 вибухів. Обстрілу зазнали Миропільська, Краснопільська, Юнаківська, Шалигинська та Новослобідська громади”, – ідеться у зведенні, опублікованому в телеграм-каналі.

Зокрема, ворог обстріляв із міномета Новослобідську громаду (1 вибух) і Білопільську (16 вибухів), по Білопільській громаді також били з артилерії (6 вибухів). Унаслідок одного з мінометних обстрілів пошкоджено сарай і вибито вікна в одному з домогосподарств.

За даними ОВА, також був обстріл із протитанкового гранатомета (9 вибухів).

Крім того, від мінометного вогню постраждала Миропільська громада (12 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів одна людина дістала поранення. Пошкоджено 2 житлових будинки, гаражне приміщення, літню кухню та легковий автомобіль.

Шалигинську громаду окупанти обстрілювали з артилерії (11 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів було пошкоджено житлові будинки.

У Краснопільській громаді зафіксовано мінометний обстріл (7 вибухів). У зв’язку з одним з обстрілів сталося загоряння сухої трави.

Також, за даними ОВА, росіяни скинули 10 мін на територію Юнаківської громади.

Джерело: https://t.me/Sumy_news_ODA/17302