Окупанти завдали авіаудару по підприємству в Миролюбівці Херсонського району та о. Зміїному – Сили оборони півдня України

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти завдали авіаційних ударів із застосуванням крилатої ракети (імовірно Х-59) по території підприємства в населеному пункті Миролюбівка Херсонського району, повідомляється в телеграм-каналі Сил оборони півдня України у вівторок уранці.

Також повідомляється про авіаобстріл окупантами острова Зміїний. “Продовжуючи активність тактичної авіації в Чорному морі, застосували дві керовані авіабомби в напрямку о. Зміїний”, – ідеться в повідомленні.

Оперативна обстановка в зоні відповідальності Сил оборони півдня України залишається стабільно напруженою. “Різких змін у стані, складі та характері дій військ противника, ознак формування ним наступальних угруповань не виявлено. Триває контрбатарейна боротьба, продовжується переміщення сил та засобів”, – повідомляється у зведенні.

Корабельне угруповання російських окупантів розгорнуто в кількості восьми кораблів, із них сім у Чорному морі та один в Азовському, які маневрують уздовж узбережжя РФ і тимчасово окупованого Криму. Водночас усі ракетоносії заведено в пункти базування.

Джерело: https://t.me/SJTF_Odes/1229