Ощадбанк з 1 вересня повертає фізичну ідентифікацію для ВПО у своїх відділеннях

Київ. 11 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ощадбанк із 1 вересня відновлює у своїх відділеннях проведення фізичної ідентифікації для пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які отримують соціальну допомогу, у зв’язку з закінченням карантину через COVID-19 і зміною нормативної бази, інформує його пресслужба.

“З 1 вересня 2023 року Ощадбанк поновлює проведення фізичної ідентифікації пенсіонерів та одержувачів соціальної (адресної) допомоги з числа внутрішньо переміщених осіб”, – зазначено на сайті фінустанови.

Водночас уточнюється, що особи з електронним пенсійним посвідченням (ЕПП) і ВПО мають проходити фізичну ідентифікацію в будь-якому відділенні Ощадбанку кожні шість місяців. До отримання ЕПП пенсіонери-переселенці зобов’язані проходити фізидентифікацію кожні три місяці.

За відсутності проходження фізідентифікації Ощадбанк зупинятиме виплати за картковим рахунком.

Як повідомлялося, уряд наприкінці червня схвалив законопроєкт, згідно з яким виплата пенсії пенсіонерам, які виїхали за кордон, здійснюватиметься за умови щорічного проходження фізичної ідентифікації. Водночас Мінреінтеграції заявило, що законопроєкт дозволить віддалену фізичну ідентифікацію за допомогою “Дія.Підпис” (Дія ID) в особистому електронному кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Джерело: https://www.oschadbank.ua/news/do-uvagi-vnutrisno-peremisenih-osib?fbclid=IwAR1LvcbrzTRVWyvDHhGPHiuc4E5LQSPPu_F8I10g5EblWyqJyGic48A2Kuw