Поки що немає інформації про те, що ПВК "Вагнер" перегруповується і переходить до Білорусі – українська розвідка

Київ. 26 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Наразі немає інформації про те, що ПВК “Вагнер” системно перегруповується і переходить на територію Білорусі, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

“Щодо Білорусі, давайте ще почекаємо. Поки що немає інформації про те, що справді системно ПВК “Вагнер” перегруповується і переходить у Білорусь, скажімо, на місця постійної дислокації. Це політичні заяви. Щодо Лукашенка – він вдало використав цю ситуацію у своїх інтересах, інтересах свого режиму. І свої ставки підняв, і позицію покращив. Що стосується дії Пригожина, чому він не дійшов. Зрозуміло, що весь світ спостерігав за цим процесом, багато хто вболівав із попкорном, але є публічний процес, є процес непублічний”, – сказав Юсов в ефірі національного телемарафону.

Він наголосив, що озвучені цілі та реальні цілі могли повністю відрізнятися.

“Озвучені умови домовленостей і результати домовленостей цілком можуть відрізнятися. Давайте спостерігати за подальшими кроками. Зокрема, кадровими змінами на території РФ, подальшою долею учасників цих процесів. І тоді буде очевидніше, хто ж насправді виграв від цього”, – пояснили в розвідці.