Порошенко: Спільне завдання НАТО й України – визначити чіткі умови членства в альянсі, які треба виконати до саміту у Вашингтоні

Київ. 11 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Глава “Європейської солідарності” Петро Порошенко закликає визначити чіткі умови членства України в альянсі, які треба виконати до наступного саміту НАТО у Вашингтоні.

“Членство України в НАТО – це поразка Путіна й перемога України, це єдиний формат не лише української, а і глобальної безпеки. Про це у Facebook пише Петро Порошенко. Він закликає визначити чіткі умови членства України в альянсі, які треба виконати до наступного саміту НАТО у Вашингтоні”, – йдеться в повідомленні на офіційному сайті “Європейської солідарності” у вівторок.

“Це серйозне завдання, яке має спільно виконати НАТО, але й Україна. Мають бути чіткі умови членства та їх виконання! Ми маємо зробити все можливе і неможливе, щоб виконати ці умови впродовж року до Вашингтонського саміту альянсу. Ми здатні на неможливе і доводили це неодноразово з 2014 року”, – цитує Порошенка пресслужба політичної сили.

“Чекаємо від світових лідерів і альянсу конкретних умов, бо не маємо права, щоб Вільнюс став пародією на Бухарест. Тому що наслідки можуть бути ще гіршими”, – пише Порошенко.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2023/07/11/poroshenko-spilne-zavdannya-nato-i-ukrayiny-vyznachyty-chitki-umovy-chlenstva-v-alyansi-yaki-treba-vykonaty-do-samitu-u-vashyngtoni/