Посли країн G7 привітали голову Верховного Суду Кравченка з призначенням

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Посли країн “Великої сімки” (G7) зустрілися з новопризначеним головою Верховного Суду суддею Станіславом Кравченком, щоб привітати його з призначенням і вітати його готовність узяти на себе значну відповідальність за відновлення довіри суспільства до Верховного Суду.

“Ми залишаємося твердими прихильниками зусиль України гарантувати справедливість для всіх громадян. Відновлення репутації ВС матиме величезне значення для забезпечення справедливості для українців і залучення міжнародних інвестицій, необхідних для відбудови”, – повідомляється у твіттері японського головування в групі послів G7 з підтримки реформ в Україні.

Як повідомлялося, пленум Верховного Суду 26 травня обрав головою Станіслава Кравченка, який очолював Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду з 2017 року.

Кравченка 2011 року було обрано суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. 23 квітня 2014 року призначений на посаду заступника голови цього суду.

Указом президента від 10 листопада 2017 року призначений суддею Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, а 8 грудня очолив цей суд. 26 листопада 2021 року Кравченка було повторно обрано на посаду голови Касаційного кримінального суду.

Джерело: https://twitter.com/G7AmbReformUA