Повідомлено про підозру російському "омонівцю", причетному до викрадення мера одного з міст Херсонської області

Київ. 7 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські правоохоронці повідомили про підозру російському “омонівцю”, який причетний до викрадення одного з мерів окупованої частини Херсонської області, інформують в Офісі генерального прокурора.

“За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури начальнику інженерно-технічного відділення ОМОН “Беркут” Росгвардії по Республіці Крим та м. Севастополю заочно повідомлено про підозру”, – повідомляється в телеграм-каналі відомства в четвер.

За даними слідства, підозрюваний у березні 2022 року забезпечував разом з іншими військовими та силовиками країни-агресора окупацію Скадовського району Херсонської області.

“Діючи у змові з представниками окупаційної влади, він віддав наказ підлеглим викрасти та незаконно ув’язнити одного з міських голів за його проукраїнську позицію. Застосовуючи силу, вони викрали цивільного чоловіка з його робочого місця, посадили у мікроавтобус та помістили в одне з облаштованих місць несвободи”, – наголошується в повідомленні.

Тривають заходи, спрямовані на встановлення місця перебування потерпілого.

Росгвардійцю інкримінують жорстоке поводження з цивільним населенням та інші порушення законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Досудове розслідування та оперативний супровід проводить СБУ.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/16413