Президентка Молдови заявила про неухильне зближення країни з ЄС

Кишинів. 23 червня. ІНТЕРФАКС – Президентка Молдови Мая Санду заявила, що країна неухильно зближується з Європейським Союзом.

“Це етап нашого шляху до ЄС, який підтвердив, що у нас є підтримка європейських країн для побудови нашого майбутнього в європейській родині. Найбільше перетворень відбувається на нашому шляху до вступу в Європейський Союз, і ми отримуємо найбільшу допомогу. Завдяки підтримці наших європейських партнерів ми можемо поліпшити умови в школах і дитячих садках, модернізувати дороги, будувати мости, водопровідні та каналізаційні мережі, оновлювати будинки культури і зміцнювати потенціал наших установ із гарантування миру і безпеки наших громадян”, – сказала Санду в п’ятницю у відеозверненні з нагоди річниці надання Молдові статусу кандидата в члени Євросоюзу.

“З кожним етапом ми все ближче до моменту, коли станемо європейською державою, і ми пишатимемося тим, що зробили для нашої країни та наших дітей”, – додала Санду.

Міністр закордонних справ країни Ніку Попеску, зі свого боку, заявив, що “вступ до ЄС – найвірніший спосіб забезпечити мир, стабільність і свободу в Молдові”. Водночас він сказав, що шлях до приєднання до ЄС, “як і раніше, сповнений проблем, і попереду ще багато зусиль, щоб виконати суворі критерії та стандарти Євросоюзу”.