Президент Євроради Мішель в Афінах обговорить із Зеленським, Санду і лідерами Західних Балкан подальше розширення ЄС

Брюссель. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Європейської ради Шарль Мішель в Афінах на заході, присвяченому 20-річчю саміту ЄС-Західні Балкани, має намір обговорити з лідерами України, Молдови та Західних Балкан подальший процес розширення Європейського союзу.

Відповідний запис Мішель зробив на своїй сторінці у твіттері, супроводивши його фотографіями.

“Радий приєднатися до президентів Зеленського, Санду та лідерів Західних Балкан для неформальної зустрічі щодо розширення ЄС, (яка проходить) на запрошення прем’єр-міністра Міцотакіса сьогодні ввечері. Із нетерпінням чекаю дискусій з нашими партнерами, оскільки ми набираємо нового імпульсу в процесі розширення”, – написав Мішель.

Як відомо, в Афінах за участю лідерів Європейського союзу – президента Євроради Мішеля та президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, а також країн Західних Балкан відбувається урочиста вечеря, присвячена 20-річчю саміту ЄС-Західні Балкани, що пройшов 21 червня в Салоніках, Греція. На цій історичній події Європейський Союз і країни-кандидати, що вступають і потенційні країни-кандидати із Західних Балкан, на той час взяли на себе зобов’язання одна перед одною.

Джерело: https://t.co/9Cb7wUA2pl” / X (twitter.com)