Президентка Угорщини Новак напередодні саміту Кримської платформи відвідала Закарпаття – ОВА

Київ. 22 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президентка Угорщини Каталін Новак напередодні третього Міжнародного саміту Кримської платформи прибула з робочим візитом на Закарпаття, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної військової адміністрації.

“Глава сусідньої держави зустрілася з керівництвом ОВА, облради, Берегова та району. Разом вони обговорили результати і перспективи посилення транскордонного співробітництва, зокрема й тих проєктів, які започаткували в умовах повномасштабного вторгнення РФ”, – зазначено в повідомленні у фейсбуці.

Зазначається, що йшлося про гуманітарну підтримку, допомогу біженцям і вимушеним переселенцям у регіоні, організацію літнього відпочинку для українських дітей у різних куточках Угорщини, втілення спільних екологічних, освітніх, культурних та інших ініціатив.

“Ми цінуємо нашу роботу з партнерами щодо захисту українців, які через війну вимушено покинули рідні домівки. Вдячні Угорщині та її громадянам за надання гуманітарної допомоги нашій країні”, – зазначив в. о. голови ОВА Мирослав Білецький.

Він також висловив сподівання, що успішна реалізація спільних проєктів сприятиме інвестиційному розвитку, соціально-економічному зростанню прикордонних регіонів обох країн.

Джерело: https://www.facebook.com/odazakarpattya/posts/pfbid0aCgzwLZaobbhQgdJroguUD18tAm5JQZhTBrWyZ1edxvmyCjH3cnXz3QVngHzF5sKl?ref=embed_post