Рада розблокувала підписання закону про скасування 2-відсоткового єдиного податку – нардеп

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада після розгляду відхилила проєкти постанов про скасування свого рішення від 30 червня 2023 року щодо ухвалення в цілому законопроєкту №8401, який скасовує 2% єдиний податок і повертає документальні перевірки та контроль PPO.

Як повідомив член фракції “Голос” Ярослав Железняк, на пленарному засіданні в четвер жоден із документів, які розглядають, не набрав достатньої кількості голосів для ухвалення.

“Вони набрали 53, 46 і 34 голоси із 226 необхідних. Відповідно голова парламенту отримав право підписати закон, передати його на підпис президенту і з 1 серпня він набуде чинності”, – написав депутат у своєму телеграм-каналі.

Як повідомлялося, Верховна Рада 30 червня ухвалила закон №8401, один із важливих структурних маяків програми з МВФ, про скасування 2-відсоткового єдиного податку з 1 серпня і повернення документальних перевірок і контролю РРО.

Пізніше народні депутати з міжфракційного об’єднання “Розумна політика”, а також фракцій “Слуга народу” і “Батьківщина” зареєстрували у Верховній Раді три проєкти постанов №№8401-П, №№8401-П1 і 8401-П2 про скасування результатів голосування в другому читанні й загалом за закон №8401, який скасовує 2% єдиного податку і повертає документальні перевірки та контроль PPO.

Джерело: https://t.me/yzheleznyak/4558