Реконструкція доріг, водної станції та медобладнання отримають фінансування в рамках договору "Метінвесту" з Глеюватською громадою

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Підприємства гірничо-металургійної компанії “Метінвест” – Північний і Центральний гірничо-збагачувальні комбінати (Північний та Центральний гірничо-збагачувальні комбінати (Північний і Центрально-збагачувальні комбінати, Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) – підписали меморандум про співпрацю з Глеюватською територіальною громадою.

Згідно з пресрелізом, містоутворюючі криворізькі підприємства зацікавлені в розвитку інфраструктури сільської місцевості, де проживають їхні співробітники. Координувати реалізацію запланованих проєктів у 2023 році буде ГО “Криворізький фонд майбутнього”.

Водночас наголошується, що навіть у реаліях війни компанія “Метінвест” не згорнула проєкти, спрямовані на підтримку територіальних громад, зокрема тих, де живуть їхні працівники. Робота зі створення належних умов життя та розвитку інфраструктури виконується системно. У цьому напрямі підприємства групи співпрацюють із Глеюватською громадою. До неї входять 19 сіл, у яких проживають разом із переселенцями майже сім тисяч жителів.

За останні три роки за підтримки великого бізнесу в цій сільській місцевості було реалізовано чимало важливих соціальних проєктів. Нині представники Глеюватської тергромади, компанії “Метінвест” та громадської організації “Криворізький фонд майбутнього” підписали меморандум про співпрацю.

“Незважаючи на економічні виклики та війну, спільна робота з Глеюватською громадою лише зміцнюється. Наші партнерські відносини тривають з 2019 року. За цей час ми змогли реалізувати ініціативи, важливі для громади. Ремонт шкіл і дитсадків, відкриття нової сучасної амбулаторії в Шевченковому, поліцейського офісу в Глеюватці, придбання соціального мікроавтобуса та автомобіля для шерифа громади, а також вирішення низки важливих для людей питань. Наше партнерство – запорука того, що і нинішні непрості часи ми пройдемо разом”, – наголосив генеральний директор ЦГЗК Дмитро Шевчик, якого цитує пресслужба.

Представники “Метінвесту” впевнені, що така співпраця – це інвестиції в краще майбутнє людей. Основним у партнерських відносинах бізнесу та громад вважають розуміння реальних потреб селян. Саме вони формують основні напрями розвитку населених пунктів, у яких живуть. Тож перед підписанням меморандуму про співпрацю в Глеюватській громаді провели стратегічну сесію за участю представників усіх сторін. Попередньо всі мешканці громади мали змогу подати свої побажання щодо розвитку інфраструктури села до місцевої адміністрації.

“Головне, що саме жителі Глеюватської громади визначили пріоритетні напрями допомоги, бо хто, як не вони, краще знають нагальні потреби. У 2023 році ми плануємо профінансувати такі проєкти: облаштування сучасним медичним обладнанням амбулаторії в с. Красне, реконструкцію станції з підкачування води в с. Зелене Поле, ремонт центральної дороги в Глеюватці. У тандемі з глеюватцями ми працюємо давно і плідно. Багато що зроблено, але хочеться зробити ще більше, і нам це під силу”, – сказав гендиректор ПівнГЗК Андрій Скачков.

ПівнГЗК і ЦГЗК входять до групи “Метінвест”.

“Метінвест” є вертикально інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи розташовані переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами “Метінвесту” є група СКМ (71,25%) Ріната Ахметова і “Смарт-холдинг” (23,75%) Вадима Новинського, які спільно керують компанією.

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

Джерело: https://metinvest.media/ru/page/metnvest-spryamovu-nvestic-u-rozvitok-gleyuvatsko-gromadi