Рішення саміту НАТО можуть бути необхідними для Європи, якщо йдеться про запрошення України – Зеленський

Київ. 28 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Є реальна можливість зробити рішення Вільнюського саміту НАТО справді необхідним для всієї Європи, сказав президент України Володимир Зеленський у середу на пресконференції після переговорів із президентами Польщі та Литви Анджеєм Дудою і Гітанасом Науседою.

“Це залежить лише від того, чи будуть ці рішення спрямовані в інтересах реальної сили Альянсу, тобто спрямовані на запрошення України до НАТО”, – сказав він.

За словами Зеленського, три президенти “обговорили сьогодні європейську інтеграцію нашої держави”. “Звісно, ми говорили про Формулу миру, нашу підготовку до глобального “Саміту миру”, який об’єднає різні держави заради однієї мети – заради реального подолання російської агресії”, – сказав він.

“Росія програє цю війну і ніхто в Європі в цьому не сумнівається, а ми здобудемо мир, реальну безпеку для наших народів. Усі разом у єдності, посилюючи один одного, посилюючи наші альянси”, – зазначив Зеленський.

Він також подякував Польщі та Литві “за прихисток людям, який ви надали з першого дня війни. Україна цього ніколи не забуде”.